Kirjandus

Järjesta: Kokku 46 toodet
 • Drops 145

  Drops 145

  Mustrite ajakiri
  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 146

  Drops 146

  Mustrite ajakiri
  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 147

  Drops 147

  Mustrite ajakiri
  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 148

  Drops 148

  Mustrite ajakiri
  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 19 beebidele

  Drops 19 beebidele

  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 20 beebidele

  Drops 20 beebidele

  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 22 lastele

  Drops 22 lastele

  Hind: 1.25 EUR
 • Drops 23 lastele

  Drops 23 lastele

  Hind: 1.25 EUR
 • Fileeheegeldus

  Fileeheegeldus

  Mõlemas raamatus üle 70 kavandi fileeheegelduse ning tekstuurse pinna heegeldamiseks. Asjalik sisu on illustreeritud kergeltjälgitavate skeemidega, mis muudab heegeldamise lihtsaks ja nauditavaks. Spiraalköide lisab raamatu kasutamisele mugavust.
  Hind: 4.35 EUR
 • Helmeskudumid

  Helmeskudumid

  Kudumile lisatud helmed muudavad ilmselt iga riideeseme kaunimaks. Käesolev raamat käsitlebki helmestega kudumite loomist. Raamatus tuuakse välja põhioskused alates varraste hoidmisest ja silmuste loomisest, lõpetades helmeste ja litrite lisamisega. Selged õpetused on rohkelt illustreeritud, mis muudab jälgimise lihtsaks ja arusaadavaks. Lisaks rohkelt kavandeid.
  Hind: 5.45 EUR
 • Kootud äärised ja kaunistused

  Kootud äärised ja kaunistused

  Kootud kaunistuste abil on võimalik muuta iga ese isikupäraseks ja ainulaadseks ning just seda saabki käesoleva raamatu abiga iga kudumishuviline teha, sõltumata sellest, kas tegemist on alles algaja või juba kogenud käsitöölisega. Raamatus 150 erinevat mustrit, mille hulgast igaüks endale sobiva leiab.
  Hind: 5.45 EUR
 • Kootud kotid

  Kootud kotid

  Asjalik käsiraamat loomingulisele kudumist armastavale inimesele, mis võimaldab katsetada uusi tehnikaid ja kombineerida erinevaid lõngu põnevate kottide valmistamisel. Siin leidub huvitavaid disainilahendusi käe-, selja- ja õlakottide kudumiseks. Pildimaterjal annab ka suurepärase visuaalse ülevaate, millised valminud asjad võiksid välja näha.
  Hind: 5.45 EUR
 • Kudumise meistriklass

  Kudumise meistriklass

  Ajakirja The Knitter (Kuduja) uus raamat sisaldab ajakirjas ilmunud meistriklassi artiklikogu, mis tutvustab erinevaid kudumistehnikaid. Tuntud kudumisekspertide sammsammulised õpetused julgustavad kudujaid eksperimenteerima. Täpsed juhendid on illustreeritud fotodega, selgitades, kuidas pealtnäha keerulisi tehnikaid lihtsalt kududa.
  Raamatus on õpetusi kahepoolseks, täiusliku pitsi, steekide ja palmikute kudumiseks. Samuti tutvustatakse mitmete silmuste loomise meetodeid: Kitcheneri silmust, veatuid Fair Isle’i mustreid ning kombineeritud kudumist. Iga peatüki lõpus leiate mustri, millel õpitut kasutada.
  Hind: 16.35 EUR
 • Loometöö turunduse käsiraamat "Teeme ära"

  Loometöö turunduse käsiraamat "Teeme ära"

  “Loometöö turunduse käsiraamat: Teeme ära!”  on praktiline käsiraamat, täis infot ning samal ajal paneb see sind arutlema oma ettevõtmise, selle eesmärkide, potentsiaali ja võimaluste üle ning aitab sul kirja panna konkreetseid tegevuskavasid.
  Hind: 26.90 EUR
 • Loov ketramine

  Loov ketramine

  Ketramine viib meid tagasi oma juurte juurde, leiavad käsitööraamatu autorid, lisaks on sel rahustaval tegevusel tervisele suurepärane mõju. "Loov ketramine" annab ülevaate ketramise põhialustest, tehnikatest, töövahenditest jne. Lisaks 30 põnevat ketrusprojekti, mida huviline võib kohe katsetama hakata.
  Hind: 6.55 EUR
 • Loov viltimine

  Loov viltimine

  Vilt on arvatavasti vanim inimese valmistatud tekstiil, pärinedes neoliitikumist. Viimastel aastatel on see võluv kunst taas populaarsust kogumas. Käesolevast käsiraamatust leiate lisaks ohtrale inspiratsioonile baasjuhised viltimiseks, võtteid erinevate värvide, kangaste ja materjalide kasutamiseks jpm.
  Hind: 6.55 EUR
 • Lustakad teekannusoojendajad

  Lustakad teekannusoojendajad

  Raamatu "Lustakad teekannusoojendajad" autor, Austraalias Queenslandis Sunshine Coastil elav Loani Prior on teinud kudumisest elustiili ning nimetab end Teekannusoojendajate Kuningannaks.
  Kasutades kõige lihtsamaid, algajatele mõeldud kudumisvõtteid (parempidine ja pahempidine kude), ringvardaid ja erinevat värvi lõngu, saab iga käsitööhuviline valmistada naljakaid teekannusoojendajaid, mis lisavad igapäevasele teejoomisele niihästi rõõmsat meeleolu kui ka soojust. Raamatus õpetatakse kuduma torujaid detaile ringvarrastel, mis väldib tülikaid üleminekukohti, samuti heegeldama kootud esemete kaunistuseks lilleõisi, lehti, tõrusid ja muid
  vahvaid detaile ning valmistama erikujulisi tutte.
  "Lustakatest teekannusoojendajatest" leiate 21 toredat ideed nii kodukaunistamiseks kui kingituste valmistamiseks.
  Hind: 6.55 EUR
 • Minu vilditud sõbrad

  Minu vilditud sõbrad

  Muutke villatups kauniks käsitsi valmistatud loomaks!
  Selles raamatus näidatud loomi oskavad viltida nii algajad kui ka kogenud käsitöösõbrad. Nõelvilditud looma on võimelised valmistama kõik, olenemata oskuste tasemest. Raamatus on pildid loomadest erinevatest vaatenurkadest, mis aitab teil anda oma tööle õige kuju. Samuti on toodud üksikasjalikud joonised ja juhendid looma meisterdamiseks.
  Käsitsi vilditud loomad on toredaks kingituseks sõpradele ja lastele.

  Hind: 8.86 EUR
 • Paellõngast kudumine

  Paellõngast kudumine

  Paellõngaga on rõõm töötada, sest kudumine sujub kiiresti ja hästi ning rõivaesemed on suurepäraselt langevad ja võrratu koepinnaga. Raamatus on 28 kudumit erksavärvilistest efektlõngadest. Nende hulgas on pluuse, salle, rätikuid, sokke, mütse, kotte, patju ja vaipu. Raamatus on rikkalikult nõuandeid ja töövõtteid paellõngadega töötamiseks alates sellest, kuidas vältida keerdumist kuni teiste lõngadega kombineerimiseni, et luua põnevaid kontraste.


  Hind: 5.45 EUR
 • Palmikute piibel

  Palmikute piibel

  Käesolev raamat on mõeldud kõigile käsitööhuvilistele ning sisaldab palmikuid alates põimitud ja sõlmitud töödest kuni silmuskudumite ja punutud palmikuteni. Te saate valida sobiva kavandi ning kujundada rõivaid, mööblit, õnnitluskaarte, ehteid, kandekotte ja pakkepaberit. Iga palmiku juures on lähifoto, materjalide loetelu ja täpsed juhised.
  Hind: 7.40 EUR