Tasuta transport Eestis - ostule üle 100 EUR!

Refund policy

Kauba tagastamine

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba Kliendini jõudmisest (va eritellimusena valmistatud tooted).

14-päevase tagastusõiguse korral ei pea Klient tagastamist põhjendama. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Klient võib lepingust taganemiseks kasutada taganemisavalduse tüüpvormi (justiitsministri 17.12.2013 määrus nr 41)

Või esitada WoolandWoollen e-posti aadressil: longjalongast@gmail.com vabas vormis ühemõttelise taganemisavalduse. Taganemisavalduses peab olema lihtkirja vormis tellimuse arve number ja kuupäev, millist toodet(d) soovitakse tagastada, a/a number ja nimi, kellele raha tagastatakse.

Kui Klient kasutab taganemisavalduse edastamiseks meie e-posti aadressi longjalongast@gmail.com, saadab WoolandWoollen Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.

Taganemisavaldus peab sisaldama järgmist informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, tagastatava kauba nimetus ja arveldusarve number.

Lepingust taganemisel tuleb Kliendil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist. Kauba tagastamisel katab postikulu klient.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine.

Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Müügitingimuste punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb WoolandWoolleni juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.

Kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule, on näiteks vale või defektiga toode, tagastatakse ka tagasi saatmise kulu.